ZyXEL SFP10G-SR (1)

ZyXEL SFP10G-SR

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
ładowanie
1 305,52
PLN
  • Czas wysyłki: Na zamówienie
  • Numer katalogowy : SFP10G-SR-ZZ0101F
  • Wydrukuj kartę
Producent: ZyXEL
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

 

 

                                 Dane techniczne:

 

Producent:

Zyxel

Gwarancja:

60 miesięcy

 

Funkcje urządzenia:

moduł SFP

Interfejsy 

 Duplex LC

Zasięg

0.3 KM

Typ Światłowodu

Multi Mode

Wymiary

15 x 56 x 12 mm

Waga

20 g

 

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl