ZyXEL SFP-SX-D (1)

ZyXEL SFP-SX-D

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data
ładowanie
507,15
PLN
  • Czas wysyłki: Na zamówienie
  • Numer katalogowy : 91-010-204001B
  • Wydrukuj kartę
Producent: ZyXEL
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

 

 

                                 Dane techniczne:

 

Producent:

Zyxel

Gwarancja:

60 miesięcy

 

Funkcje urządzenia:

moduł SFP

Interfejsy 

LC

Zasięg

0.55 KM

Typ Światłowodu

Multi Mode

Wymiary

13 x 56 x 12 mm

Waga

24 g

 

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl